Dětské pokoje

Dětský pokoj by měl být prostor, kde se Vaše dítě cítí dobře. Je to místo, kde se dítě může v klidu učit, hrát si a odpočívat. Návrh tedy vyžaduje maximální citlivost k možnostem prostoru a musí počítat s tím, že s věkem se u dětí mění potřeby i zájmy.

 

Jak postupovat při návrhu vhodné dispozice?

Dříve než se rozhodnete pro realizaci dětského pokoje, jsme připraveni Vám vypracovat grafické řešení prostoru, pomůžeme Vám vybrat vhodné materiály a vypracujeme Vám zdarma cenovou nabídku. Jsme schopni dodat kvalitní postel s matrací a s úložným prostorem. Nabízíme také možnost dodání čalouněných doplňků.

 

Piggy Bank Savings Female Half FilledJak ušetřit?

–         Říká se, že v jednoduchosti je krása. Nábytek a celková dispozice by měla být řešena jednoduše a účelně. Jednoduchost ovšem neznamená nižší kvalitu. Nabízíme tedy kvalitní a účelné řešení za dobrou cenu!

–         Lze použít stávající nábytek, (pokud je zachovalý) a vhodně ho upravit (např. vyměnit dvířka, panty, polep vhodnou tapetou, vyměnit desku na psacím stolu) a citlivě zakomponovat do nového interiéru.

–         Korpus lze řešit LT deskami nižší cenové hladiny

–         Nábytek Vám vyrobíme, dovezeme a vy si ho namontujete sami.


 

Ukázky našich prací najdete v sekci Galerie

Spolupracujte s profesionály a my vám pomůžeme zrealizovat vaše představy!

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. Podmínky k nahlédnutí zde souhlasím , odmítnout
781