Ložice:IMG_1544

Říká se, že člověk třetinu svého života prožije ve své posteli. Dobrá postel by měla vydržet takřka celý život. Proto se vyplatí investovat do kvalitních přírodních materiálů a vybrat i pohodlnou matraci. Při návrhu nábytku klademe důraz na maximální pohodlí, funkčnost, komfort a design.

 

 

 

Jak postupovat při návrhu vhodné dispozice?

Dříve než se rozhodnete pro realizaci své ložnice, jsme připraveni Vám vypracovat grafické řešení prostoru, pomůžeme Vám vybrat vhodné materiály a vypracujeme Vám zdarma cenovou nabídku. Jsme schopni dodat kvalitní postel s matrací popř. s úložným prostorem. V ložnici by neměla chybět sestava šatního nábytku, komoda případně prádelník a samozřejmě noční stolky. Nabízíme proto výrobu ložnic jak z tradičních přírodních materiálů jako jsou dřevo, dýha, tak z moderních jako je laminotřísková deska.

 

 

Naši dodavatelé:

logo br BLANCO blum FRA

 

Ukázky našich prací najdete v sekci Galerie

 

Spolupracujte s profesionály a my vám pomůžeme zrealizovat vaše představy!

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. Podmínky k nahlédnutí zde souhlasím , odmítnout
769