Reference od našich zákazníků:


František Slováček

Jiří Fusek pro naši rodinu v minulosti (2000- 2013) zpracoval řadu zakázek (řazeno dle doby realizace):

  • policový regál
  • interiérové dveře s obložkami, vše masiv buk (9 ks)
  • dřevěné schodiště (buk)
  • obložení betonového schodiště bukovými nášlapnými deskami
  • kuchyňská linka
  • skříň do kuchyně
  • koupelnový nábytek
  • exteriérové dveře (smrk) 2 ks
  • balkón (smrk)
  • vestavná skříň a komoda do předsíně.

Důvody opakovaných objednávek u Jiřího Fuska:

U dosud zpracovaných zakázek nebylo potřeba nic reklamovat, závady se nevyskytují ani po záruce.
Dobrá spolupráce při poptávce a přípravě zakázky- Jiří Fusek podrobně seznámí s provedením objednaných položek. Navrhne různé varianty řešení poptávky. Odborné záležitosti vysvětlí, že porozumí i laik. Skrytě ani otevřeně nevnucuje dražší řešení.
Pokud se vyskytne během montáže zakázky nějaká neočekávaná okolnost, úspěšně hledá kvalitní, rychlé a levné řešení.
Cena uvedená v nabídce platí i při konečné faktuře. Účtováno minimum vícenákladů.
Profesionální a zároveň přátelský přístup k zákazníkovi od Jiřího Fuska i jeho zaměstnanců.
Dobré reference na jeho práci u známých.

Protože je Jiří Fusek podle mého názoru dosti žádaný řemeslník, bývá někdy slíbený termín realizace zakázky delší než jsou představy objednávajícího. Pokud “nestíhá”, s předstihem o tom informuje. Prodloužení termínu realizace však nikdy nebylo velké (max. týdny, ne měsíce).

Pokud bude potřeba do naší domácnosti doplnit nábytkové vybavení ( včetně prací v exteriéru), předpokládám, že se na Jiřího Fuska opět obrátím.

 

Marek Filák

Mám rád věci, které jsou originální a na míru. Často mám svou vizi, ale nechci se starat o technické záležitosti a detaily. Proto upřednostňuju řemeslníky, kteří rozumí svému řemeslu a umí mi doporučit přesně to, co splní mé požadavky. Neméně důležité je také, jak je práce provedena. A ve všech bodech jsem byl s prací firmy Jiřího Fuska spokojen, proto se příště určitě opět obrátím na jeho firmu.

Manželé Molnárovi

S firmou pana Jiřího Fuska jsme byli maximálně spokojeni a můžeme ji všem vřele doporučit.

S manželkou preferujeme nábytek na míru, nejlépe z masivu, proto jsme před rekonstrukcí bytu hledali truhláře, který by nám ho vyrobil. Po 2 špatných zkušenostech, kdy dokonce jedna knihovna skončila u tchána v garáži jsme dali na doporučení a kontaktovali jsme pana Fuska navzdory tomu, že jsme z relativně vzdálené Olomouce. Firma pana Fuska nám nejprve dělala manželskou postel z masivu s úložnými výsuvy a nočními stolky a protože vše proběhlo dle předchozí domluvy, následující rok jsme objednali zakázku větší – komplexně řešenou pracovnu s knihovnou, vestavěnou skříň, úložné prostory na chodbě, knihovna zasazená do původních trámů a osazení dveří. Opět jsme byli velmi spokojeni. U firmy pana Fuska oceňuji velmi slušné jednání, kreativní návrhy řešení a komplexní služby. Jedna reklamace byla vyřešena velmi ochotně a rychle. Určitě firmu pana Fuska využiji i v budoucnu.

Reference: ondrej.molnar@gmail.com, tel.: 775 275 653

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. Podmínky k nahlédnutí zde souhlasím , odmítnout
773